EZGİ LAZER

14 yıllık tecrübe, en son teknoloji makinelerimiz ve deneyimli elemanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara pleksi deyince akla gelen firma olan ezgi lazer, pleksi isimlik, pleksi plakalık, pleksi kutu, pleksi harf, pleksi seperatör, pleksi virüs koruma bariyeri, pleksi bariyer gibi bir çok ürünle siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bunun yanı sıra pleksi lazer kesim, ayna pleksi lazer kesim, ahşap lazer kesim, ahşap cnc router, dayanıklı uv baskı, folyo kesim folyo baskı, branda baskı gibi işlerimizle de hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Özel imalat ürünlerimizin içerisinde ise, pleksi stand, pleksi masa, pleksi tabela, pleksi yönlendirme, pleksi makine kapakları, pleksi kutular, broşürlük ve föylükler, pleksi kürsü, pleksi plaketler ve pleksi seperatörler ile hizmet vermekteyiz.

Ayrıca, pleksi hediyelik eşya, pleksi anahtarlık, pleksi duvar süsü, pleksi dekoratif ürünler, spotify pleksi plak, pleksi saat ve pleksi tablo ürünlerimiz ile istediğiniz her şeyi üretebilmekteyiz.

Projelerinizin her alanında size yardımcı olmakta ve sürekli farklı projelerle kendi zenginliğimizi de arttırmaktayız. Gelin fikirlerinizi hayata geçirelim. İstediğiniz tasarımları ve özel işlerinizi, sınırsız destek tecrübeli ekip ve son model makineler ile sizlere sunmaktayız. Uygun maliyetin yanı sıra istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN.

Gelin, tasarımlarınızı hayata geçirelim…